• W ramach projektu Erasmus+ ”Nauczajmy inaczej! - alternatywne metody nauczania jako odpowiedź na szczególne potrzeby uczniów” w lipcu wzięłam udział w tygodniowym kursie językowym dla nauczycieli w szkockiej szkole Inlingua w Edynburgu oraz w sierpniu w tygodniowym kursie językowym w Londyńskiej szkole International House London.
        Podczas obu kursów miałam okazję pogłębić swoją wiedzę w zakresie języka angielskiego oraz zwiedzić zabytki Edynburga i słynne miejsca Londynu.
        Poznałam wspaniałych, otwartych i pełnych energii ludzi z innych części świata.

Wszystkie osoby ciekawe świata, rządne przygód i zrobienia czegoś wyjątkowego w swoim życiu zachęcam do wzięcia udziału w programie Erasmus!”