• Tegoroczne wakacje 2022, a konkretnie ponad tydzień w lipcu I tydzień pod koniec sierpnia miałam szczęście przeżyć dość pracowicie ale jak wspaniale.

W ramach projektu Erasmus+ ”Nauczajmy inaczej! - alternatywne metody nauczania jako odpowiedź na szczególne potrzeby uczniów” wzięłam udział w kursie językowym dla nauczycieli w szkockiej szkole Inlingua w Edynburgu oraz w Londyńskiej szkole International House London  .

Miałam okazję spędzić cudowne chwile w dwóch tak różnych miastach. Z jednej strony zabytkowy i historyczny Edynburg a zdrugiej nowoczesny Londyn.

W moim sercu zostało niezykłe przeżycie, które kiedyś muszę powtórzyć, tym razem z rodziną.

Poznalam tam równiez niezwykłych ludzi podczas kursów – począwszy od nauczycieli z Arabii Saudyjskiej poprzez księdza z samego Rzymu a na Japonii kończąc. Niezwykli ludzie, niezwykłe lekcje, cudowne przygody, fajni nauczyciele.

Polecam każdemu tak niezykłe przygody, podróże, lekcje, nowych przyjaciół.

Zobacz galerię zdjęć wybierając zdjęcie poniżej