Zajęcia plastyczne

20.02.2024 09:07

Zajęcia plastyczne realizowane w ramach projektu "Wyrównamy szanse" pełnią rolę terapeutyczną pozwalają naszym najmłodszym rozwijać wyobraźnie ,pobudzać fantazję ,uczą cierpliwości samodzielności . Dzięki takim czynnościom dzieci skryte i nieśmiałe pobudzają poczucie własnej wartości przełamują barierę strachu i niepewności .

Zajecia Sportowe

20.02.2024 09:03

Dzieci z naszego przedszkola mają możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych z elementami korekcyjno – kompensacyjnymi w ramach projektu "Wyrównamy szanse" Zajęcia wpisane są w obszar wspomagania rozwoju dzieci .Głównym celem jest aktywizacja ruchu i usprawnianie wad postawy i deficytów w zakresie motoryki dużej. Zajęcia sportowo-gimnastyczne przeprowadzane są w formie ciekawych zabaw i ćwiczeń przy pomocy przyborów sportowych.

• Zajecia Zumba

20.02.2024 08:55

W ramach projektu "Wyrównamy szanse" realizowane są zajęcia Zumby w naszym przedszkolu. Mają one na celu promować zdrowy tryb życia u dzieci oraz uczyć pracy zespołowej, zaufania i odpowiedzialności. W czasie tego rodzaju zajęć dzieci uczą się tańca, zachowania równowagi , koordynacji oraz ćwiczą pamięć. Dzieci chętnie wykonują polecenia i znakomicie bawią się przy tanecznej muzyce w miłej atmosferze.